Наукова група д.х.н., проф. Лампеки Р. Д.

Доктор хімічних наук, професор кафедри неорганічної хімії, стипендіат фонду Олександра фон Гумбольдта (Alexander von Humboldt Stiftung) Лампека Ростислав Дмитрович читає лекційний курс «Фізичні методи дослідження. Спектроскопія ЯМР» для студентів ІІІ курсу хімічного факультету, спецкурси з ЯМР спектроскопії та Біонеорганічної хімії для студентів IVкурсу хімічногота біологічного факультетів.

Сфера наукових інтересів: координаційна хімія 1,2,4-триазолів; магнітні та каталітичні властивості багатоядерних комплексів міді, цинку та паладію; координаційна хімія родію, ренію та іридію; дослідження сполук уранілу, ЯМР спектроскопія.
Наукову групу на сьогоднішній день складають 3 наукові співробітники, 6 аспірантів та магістрів.

Наукові дослідження:

1. Біядернікомплекси міді в якості інтеркаляторів

Система Py-Trz-Cu має площинну будову
Додаткові X замісники та замісники в аксіальних положеннях відхиляються від площини Py-Trz-Cu

2. Координаційні сполуки паладію

3. Триазоли – перспективні ліганди для синтезу комплексів уранілу