Олімпіада для абітурієнтів

 


РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАДИ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ 2024

Хімічний факультет вітає переможців Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету

імені Тараса Шевченка з хімії у 2024 році!

 

ВІДБІРКОВИЙ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

З ХІМІЇ У 2024 РОЦІ!

Хімічний факультет вітає переможців відбіркового туру Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії у 2024 році! Переможці відбіркового туру запрошуються для участі у фінальному турі, який відбудеться 7 квітня 2024 року. Деталі проведення фінального туру буде надіслано кожному з учасників електронною поштою.

 

Завершився відбірковий тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії у 2024 році! Завантажити розв’язки завдань відбіркового туру Олімпіади можна тут.
Оголошення результатів відбіркового туру з оприлюдненням списку переможців, допущених до фінального туру, буде здійснено до 1 березня 2024 року.
Запитання та зауваження щодо проведення Олімпіади надсилайте на chem.olympiada@knu.ua або телефонуйте +38(044) 239-34-17 з 9:00 до 17:00.

 

Хімічний факультет запрошує абітурієнтів до участі у І дистанційному (відбірковому) турі Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії у 2024 році!


  • Завантажити завдання відбіркового туру Олімпіади можна тут.

  • Виконані завдання відбіркового туру необхідно буде завантажити в особистому кабінеті до 15 лютого 2024 року.

  • Реєстрація для участі в Олімпіаді буде доступна на сайті https://vstup.knu.ua/ з 15 січня 2024 року. Алгоритм реєстрації можна переглянути тут.

Запитання та зауваження щодо проведення Олімпіади надсилайте на chem.olympiada@knu.ua або телефонуйте +38(044) 239-34-17 з 9:00 до 17:00.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ОЛІМПІАДА КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ДЛЯ ВСТУПНИКІВ У 2024 РОЦІ

Хімічний факультет запрошує абітурієнтів до участі у Всеукраїнській олімпіаді Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії у 2024 році! Згідно з "Положенням про Всеукраїнську олімпіаду Київського національного університету імені Тараса Шевченка для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти" до участі в Олімпіаді допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в рік проведення Олімпіади.

Олімпіада у 2024 році буде проводитися у два тури: І дистанційний (відбірковий) та ІІ очний (фінальний) з використанням дистанційних технологій.

Важливі дати Олімпіади по секції Хімія:

  • Оприлюднення завдань І дистанційного (відбіркового) туру на сайтах Приймальної комісії та хімічного факультету 12 січня 2024 року.
  • Прийом та розгляд завдань І туру з 22 січня до 15 лютого 2024 року.
  • Оголошення результатів І дистанційного (відбіркового) туру з оприлюдненням списку переможців допущених до ІІ очного (фінального) туру до 1 березня 2024 року.
  • Проведення ІІ очного (фінального) туру 7 квітня 2024 року.

Виконані завдання І дистанційного (відбіркового) туру необхідно буде завантажити в особистому кабінеті. Реєстрація для участі в Олімпіаді буде доступна на сайті https://vstup.knu.ua/ з 15 січня 2024 року. Алгоритм реєстрації можна переглянути тут.

Запитання та зауваження щодо проведення Олімпіади надсилайте на chem.olympiada@knu.ua або телефонуйте +38(044) 239-34-17 з 9:00 до 17:00.

 
Файли для завантаження: 
Цікаво? Розкажи про нас друзям!