Олімпіада для абітурієнтів

ОЛІМПІАДА КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ДЛЯ ВСТУПНИКІВ У 2023 РОЦІ

Завершилась Всеукраїнська олімпіада Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії у 2023 році для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти. Хімічний факультет вітає переможців ОлімпіадиБудемо раді зустрітися з вами в аудиторіях та лабораторіях нашого хімічного факультету!

 

Хімічний факультет запрошує абітурієнтів до участі у Всеукраїнській олімпіаді Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії у 2023 році! Нагадуємо, що до участі допускаються особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту в навчальний рік проведення Олімпіади.

Положення про Всеукраїнську олімпіаду Київського національного університету імені Тараса Шевченка для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Реєстрація з 20.02.2023 по 30.03.2023 на сайті Приймальної комісії КНУ

Відео процедури реєстрації можна переглянути тут.

Олімпіада проводиться у два тури. Розклад та завдання для першого (дистанційного) туру тут.

Запитання та зауваження щодо проведення Олімпіади надсилайте на chem.olympiada (at) knu.ua або телефонуйте +38(044) 239-34-17 з 9:00 до 17:00.

 
 
Цікаво? Розкажи про нас друзям!