Корисна інформація

Сьогодні розпочинається реєстрація електронних кабінетів вступників для здобуття ОС Бакалавр та ОС Магістр
Цьогоріч абітурієнти можуть подати до 5 заяв на бюджет та до 10 – на контракт без обмеження в кількостях спеціальностей.
Сьогодні, 17 червня, розпочинається реєстрація для участі у додатковій сесії вступних випробувань до магістратури та аспірантури (ЄВІ / ЄФВВ)
В період із 17 червня до 21 червня 2024 року буде можлива реєстрація на додаткову сесію Єдиного вступного іспиту (ЄВІ) та Єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) для осіб, які не встигли зареєструватися на ці іспити під час основного періоду.
Вступники до магістратури отримали запрошення на ЄВІ
У кабінетах учасників вступних випробувань до магістратури розміщено запрошення. У них зазначено дату, час (за Києвом) і місце проведення єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) та/або єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
Триває реєстрація для участі в основній сесії ЄВІ/ЄФВВ для вступу до магістратури і аспірантури у 2024 році
Основний етап реєстрації розпочався 7 травня і триватиме до 29 травня включно. Реєстрація здійснюється дистанційно на сайті Приймальної комісії КНУ імені Тараса Шевченка.
КНУ EXPO-2024
18 травня усі навчальні підрозділи, а також відділи супроводу навчального процесу зустрінуться з вами, щоб найширше презентувати Шевченків університет, залучити до експериментаріуму, екскурсій та цікавих тематичних воркшопів, зустрічей з відомими випускниками та майбутніми роботодавцями.
Реєстрація на ЄВІ
Реєстрація для участі в основній сесії вступних випробувань до аспірантури (ЄВІ)
Шановні вступники та батьки! На сайті Приймальної комісії оприлюднено Правила прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2024 році.
РЕЗУЛЬТАТИ ОЛІМПІАДИ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ 2024
Хімічний факультет вітає переможців Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії у 2024 році!
XXV Міжнародна конференція студентів, аспірантів та молодих вчених "Сучасні проблеми хімії"
У програмі конференції – усні доповіді (до 10 хвилин) та постерна сесія. Формат доповідей - аудиторний (off-line). Організаційний внесок за участь відсутній. Реєстрація та подача матеріалів триватиме до 30 квітня 2024 р.
Практичне заняття для слухачів "Лекторію для юних хіміків"
Факультет надає слухачам Лекторію унікальну можливість попрацювати в справжній лабораторії. На занятті дізнаєтесь про базові навички роботи з органічними сполуками та набудете цінного практичного досвіду.