Корисна інформація

Розпочалась реєстрація учасників на новий навчальний рік освітнього проєкту "Лекторій для юних хіміків"
Розпочалась реєстрація учасників на новий навчальний рік освітнього проєкту "Лекторій для юних хіміків". Запрошуємо Вас стати слухачем нашого Лекторію, який надає унікальну можливість для всіх бажаючих поглибити свої знання та отримати нові в області хімії.
Додатковий набір вступників
Приймальна комісія КНУ оголосила додатковий набір для здобуття освітнього ступеня бакалавра за кошти фізичних та/або юридичних осіб.
Дорога до відбіркової комісії Хімічного факультету
Команда Студентського парламенту факультету приготувала відео-маршрут до Хімічного факультету.
Партнерство Україна-Словаччина
Про міжнародне співробітництво хімічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка і факультету гуманітарних і природничих наук Пряшівського університету у місті Пряшеві (Словаччина).
До уваги вступників! Подання оригіналів документів для зарахування до Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Перелік документів для подачі в електронній формі із накладанням ЕЦП/КЕП та алгоритм подання оригіналів документів для зарахування до КНУ.
До уваги вступників до Магістратури! Хімічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка пропонує ознайомитись з освітньо-науковою програмою "Хімія" другого рівня вищої освіти (МАГІСТР) за спеціальністю 102 "Хімія".
Відгуки випускників та роботодавців
Найкраще про перспективи працевлаштування дізнаватись від роботодавців та випускників хімічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка.
Чому хімічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка?
Мрієш про хімічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка? Випускники факультету з різних куточків планети розкажуть тобі чому саме хімічний КНУ твій перший пріоритет і поділяться цінними порадами.
Чому хімічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка?
Думки студентів про факультет: чому варто обрати професію хіміка, враження, можливості, навчання і перспективи працевлаштування.

Сторінки

Цікаво? Розкажи про нас друзям!