Корисна інформація

Зимовий квест на хімічному факультеті
У суботу, 9 грудня 2023 року о 12:00, заплановано яскраву подію – День відкритих дверей "Зимовий квест на хімічному факультеті".
Загальноуніверситетський день відкритих дверей КНУ ЕХРО Осінь ‒ 2023
Тиждень тому відбувся традиційний Загальноуніверситетський день відкритих дверей КНУ ЕХРО Осінь ‒ 2023. Пригадаймо разом найяскравіші моменти заходу, переглядаючи ретельно відібрані світлини в фотоальбомі хімічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка в Facebook.
Розпочато реєстрацію учасників на новий навчальний рік освітнього проєкту "Лекторій для юних хіміків"
На хімічному факультеті розпочато реєстрацію учасників на новий навчальний рік освітнього проєкту "Лекторій для юних хіміків". Запрошуємо абітурієнтів та учнів старших класів з усіх куточків України стати слухачами нашого Лекторію, який надає унікальну можливість для всіх бажаючих поглибити знання в галузі хімії.
1 вересня – День знань!
1 вересня – День знань! Це день, коли ми знову відкриваємо сторінки книг та надихаємося на подорож у світ знань і вдосконалення. Ця дата наповнена надією, амбіціями та бажанням досягати найкращого.
Особливості здійснення навчального процесу в першому семестрі 2023-2024 навчального року
Розпочинається новий 2023-2024 навчальний рік. Ми впевнені, що він буде успішним для вас та ознаменується Перемогою! Інформуємо вас щодо особливостей здійснення навчального процесу в першому семестрі 2023-2024 навчального року.
Перелік документів для виконання вимог зарахування на ОС Магістр
Перелік документів для виконання вимог зарахування на ОС Магістр
Затверджено список рекомендованих до зарахування на бюджет!
Список абітурієнтів, рекомендованих до зарахування на навчання за кошти державного або регіонального замовлення на освітній ступінь "Бакалавр" за спеціальністю 102 - Хімія, опубліковано!
Перелік документів, необхідних для зарахування на ОС Бакалавр
Одне з найбільш популярних запитань другого етапу вступної кампанії – які ж документи треба подавати до Університету в разі отримання рекомендації до зарахування? Для формування особової справи здобувача освіти до відбіркової комісії необхідно буде принести у паперовому вигляді пакет документів. Яких саме - дивіться у цій статті.
Розпочато прийом заяв для участі в конкурсному відборі від вступників на ОС Магістр
Розпочато прийом заяв для участі в конкурсному відборі від вступників на ОС Магістр. Подати заяву потрібно не пізніше 18:00 21 серпня 2023 року!
Як в електронному кабінеті підтвердити вибір місця навчання
Прийом заяв для участі в конкурсному відборі за освітнім ступенем бакалавра завершено! Оприлюднення списку вступників, рекомендованих до зарахування відбудеться до 05 серпня. Після того, як вступник в електронному кабінеті отримав рекомендацію до зарахування, він має підтвердити вибір місця навчання.

Сторінки

Цікаво? Розкажи про нас друзям!