Чудова новина для майбутніх абітурієнтів, учнів старших класів, вчителів та всіх, хто цікавиться хімією! Розпочато реєстрацію на новий 2023 - 2024 навчальний рік "Лекторію для юних хіміків"

25 жовтня 2023, 17:00
Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 12

На хімічному факультеті розпочато реєстрацію учасників на новий навчальний рік освітнього проєкту "Лекторій для юних хіміків". Запрошуємо абітурієнтів та учнів старших класів з усіх куточків України стати слухачами нашого Лекторію, який надає унікальну можливість для всіх бажаючих поглибити знання в галузі хімії.
Початок занять та відкриття Лекторію заплановано на 25 жовтня 2023 року о 17.00 у форматі Зум-конференції (посилання буде надіслано зареєстрованим учасникам).

Програма лекторію.

Завантажити інформаційний флаєр.

Реєстраційна форма.

Детальніше про "Лекторій для юних хіміків" можна дізнатися за посиланням.