Старт нового сезону навчального проєкту Лекторій для юних хіміків

12 жовтня 2022, 17:00
Київ, вул. Льва Толстого, 12
12 Жовтня 2022 року відбулося відкриття нового навчального сезону освітнього проєкту хімічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка «Лекторій для юних хіміків».

Бажаєте долучитись до когорти слухачів Лекторію?

Детальніше про Лекторій.

Відеозапис зустрічі:

До уваги абітурієнтів та учнів старших класів! Старт нового сезону навчального проєкту Лекторій для юних хіміків!

Запрошуємо Вас стати слухачем нашого Лекторію, який надає унікальну можливість для всіх бажаючих поглибити свої знання та отримати нові в області хімії.
Початок: 12.10.22 о 17:00! Зустріч відбудеться онлайн (Zoom).
  • У програмі – тематичні лекції з основних розділів хімії, науково-популярні лекції та семінари. Заняття проходять в інтерактивній формі й супроводжуються обов'язковим для природничників експериментальним блоком, завдяки чому слухачі з цікавістю і легкістю сприймають, розуміють та засвоюють найскладніші питання. На вас чекають наші Лектори – провідні викладачі та науковці Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
  • Участь у Лекторії безкоштовна з обов’язковою реєстрацією.
  • Теоретичні заняття будуть проходити в онлайн-форматі.