Загальноуніверситетський день відкритих дверей – весняний КНУ EXPO!

КНУ EXPO-2024
18 травня 2024, 11:00
Київ, вул. Володимирська, 60

Цьогоріч наш Університет відзначає своє 190-річчя. 190 років він створює можливості: бути серед кращих, вчитися у кращих, прагнути більшого, бачити світ ширше, ставати успішним.

Окрім того, сьогодні КНУ – простір освітніх перспектив. Це майже 500 освітніх та освітньо-наукових програм, серед яких – 83 унікальні! Тут талант і здібності точно знайдуть можливість для розвитку та реалізації, а унікальність стає суперсилою! Якщо такими є ваші пріоритети, приходьте на КНУ Ехро знайомитися і шукати себе!

18 травня усі навчальні підрозділи, а також відділи супроводу навчального процесу зустрінуться з вами, щоб найширше презентувати Шевченків університет, залучити до експериментаріуму, екскурсій та цікавих тематичних воркшопів, зустрічей з відомими випускниками та майбутніми роботодавцями.

Отож занотовуйте: 18 травня, 11:00 – 15:00, Головний корпус Шевченкового університету. Також планується проведення екскурсії хімічним факультетом, упродовж якої відвідувачі матимуть можливість познайомитись з історією факультету, відвідати сучасні лабораторії, дізнатись про актуальні наукові розробки.

Шановний випускнику магістратури! Запрошуємо Вас відвідати локацію Відділу аспірантури та докторантури Університету на КНУ ЕХРО-2024. Детальна інформація про локацію доступна за посиланням.

Цікаво? Розкажи про нас друзям!