Хімічний факультет відвідали учасники "Літньої школи" КНУ імені Тараса Шевченка

15 серпня 2023, 21:00
Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 12

Хімічний факультет відвідали учасники "Літньої школи" КНУ імені Тараса Шевченка!

Активним, допитливим та мотивованим дітям влаштували незабутнє пізнавальне дозвілля! Співробітники, аспіранти та студенти факультету показали справжню наукову магію, спонукали та заохотили юних гостей до вивчення хімії. Доцент кафедри неорганічної хімії Катерина Теребіленко провела чудову інтерактивну міні-лекцію, а факультетський проєкт "Лекторій для юних хіміків" забезпечив видовищні досліди, демонстрації та навіть провів разом із відвідувачами справжню практичну роботу у лабораторії.

Переглянути яскраві досліди та згадати найцікавіші моменти можна у нашому фотоальбомі. Позначайте себе на світлинах, діліться враженнями та побажаннями у коментарях. До зустрічі!