Старт нового сезону навчального проєкту Лекторій для юних хіміків

До уваги абітурієнтів та учнів старших класів! Старт нового сезону навчального проєкту Лекторій для юних хіміків!
На хімічному факультеті розпочалась реєстрація учасників на новий навчальний рік освітнього проєкту "Лекторій для юних хіміків".
Запрошуємо Вас стати слухачем нашого Лекторію, який надає унікальну можливість для всіх бажаючих поглибити свої знання та отримати нові в області хімії.
  • У програмі – тематичні лекції з основних розділів хімії, науково-популярні лекції та семінари. Заняття проходять в інтерактивній формі й супроводжуються обов'язковим для природничників експериментальним блоком, завдяки чому слухачі з цікавістю і легкістю сприймають, розуміють та засвоюють найскладніші питання. На вас чекають наші Лектори – провідні викладачі та науковці Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
  • Участь у Лекторії безкоштовна з обов’язковою реєстрацією.
  • Теоретичні заняття будуть проходити в онлайн-форматі.
Детальніше про Лекторій.

Початок занять запланований на 12 жовтня 2022 року!