Особливості здійснення навчального процесу в першому семестрі 2023-2024 навчального року

Графік навчального процесу:

ОР «Бакалавр»

І–ІV курси: з 01 вересня по 10 грудня 2023 року

ОР «Магістр»

І рік навчання: з 01 жовтня по 10 грудня 2023 року

ІІ рік навчання: з 01 вересня по 10 грудня 2023 року

Екзаменаційна сесія: з 11.12.2023 по 31 12.2023 р.

Форма навчання

ОР «Бакалавр»

І–ІV курси: навчання відбувається очно, в аудиторіях хімічного факультету, окрім загально-курсових лекцій, які проводяться зазвичай дистанційно в певні виділені для дистанційного навчання дні.

Окремі уточнення для студентів 1 курсу: загально-курсові лекції із загальної хімії відбуваються в аудиторіях хімічного факультету згідно з розкладом; заняття з фізики відбуваються у форматі, який прийнято на фізичному факультеті.

ОР «Магістр»

Навчання відбувається очно, в аудиторіях хімічного факультету, окрім загально-курсових лекцій, які проводяться дистанційно в певні виділені для дистанційного навчання дні.

Форма проведення сесії

Усі іспити відбуваються очно, в аудиторіях хімічного факультету.