Миттєвості навчання хіміків

День відкритих дверей на хімічному факультеті!

Раді повідомити, що з початку нового семестру навчання на хімічному факультеті успішно проводиться у змішаному форматі! Тому хочемо поділитися з Вами чудовими кадрами, на яких студенти працюють у навчальних лабораторіях, здобуваючи практичні навички та наближаючись кожного дня до омріяного фаху хіміка! Якщо ж Ви ще не є студентом нашого факультету то нагадуємо, що зовсім скоро буде чудова нагода заглибитись у світ хімії. 11 березня 2023 року хімічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка відкриє свої двері для всіх охочих - треба лише зареєструватисьЯкщо ж у Вас немає можливості приїхати до Києва та долучитись до нас наживо - не проблема. Ось ще одне посиланняДетальніше про подіюВіримо у те, що магія хімії Вас зачаровує так само, як і нас!