Лабораторія Санти

24 Грудня, у переддень Різдва за григоріанським календарем, хімічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка взяв участь у передріздвяних заходах із популяризації науки у ТРК "Проспект". У всіх бажаючих була нагода зазирнути у чарівний світ хімії, спробувати себе у ролі експериментаторів, і, сподіваємось, що нам вдалось зацікавити молодь магією нашої професії!

Дякуємо нашим студентам, аспірантам та викладачам за участь у підготовці та проведенні заходу. Окреме спасибі пані Інні Морозовій - CEO Arricano та випускниці нашого Університету за таку чудову можливість у рамках Меморандуму про співпрацю з метою координації зусиль у сфері профорієнтації, творчого розвитку і неформальної освіти молоді.

А для тих, хто не зміг долучитись наживо, більше світлин на наших сторінках у Facebook та Instagram, а також незабаром на Youtube-каналі факультету.