День відкритих дверей "Світ очима хіміків"

Хімічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує на День відкритих дверей "Світ очима хіміків", що відбудеться у суботу 11 березня 2023 року о 12:00 за адресою: м. Київ, вул. Льва Толстого 12.
Під час заходу учасники дізнаються про особливості навчання та наукової діяльності у стінах хімічного факультету, а в рамках екскурсії матимуть нагоду відвідати історичну будівлю хімічного факультету, навчальні та наукові лабораторії. Також у програмі заходу хімічне шоу від освітнього проєкту хімічного факультету "Лекторій для юних хіміків".
Кількість учасників обмежена місткістю укриття, тому для участі обов’язкова попередня реєстрація.
Якщо ж немає змоги прийти – не біда! Не соромтесь ставити запитання відбірковій комісії, співробітникам, аспірантам і студентам хімічного факультету через Google Форму.