II тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії для абітурієнтів!

Згідно рекомендацій Міністерства освіти і науки України для запобігання поширенню короно вірусної хвороби (COVID – 19) ІІ тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії для абітурієнтів 2020 року буде проведений в умовах дистанційної участі (у синхронному режимі) із забезпеченням надійної автентифікації учасників.

Переможцям дистанційного туру буде надіслано електронний лист із деталями проведення ІІ туру Олімпіади, який відбудеться 19 червня 2020 року (стежте за оновленнями та новинами), о 12:00

Переможці очного туру (учасники, які набрали не менше ніж 90% балів в очному турі) отримають до 20 додаткових балів до сертифікату #ЗНО з конкурсного предмету "Хімія" при вступі на відповідні спеціальності КНУ.

Участь в Олімпіаді - крок до вступу на хімічний факультет!

Цікаво? Розкажи про нас друзям!