Минулої суботи відбулося чергове практичне заняття для слухачів "Лекторію для юних хіміків"

Відвідувачі набували навичок з основ аналітичної хімії. Заняття відкрила захоплююча лекція доцента Ліонель Зінько про особливості якісного та кількісного аналізу у аналітичній хімії, сфери його застосування, перспективи працевлаштування та кар'єри хіміка-аналітика. Потім невеликими групами, під керівництвом досвідчених хіміків, лекторійці власноруч виконали базовий набір якісних реакцій на основні катіони та аніони, а також кожен розв'язав індивідуальну задачу з ідентифікації катіонно-аніонного складу розчину невідомої неорганічної солі. Викладачі, аспіранти, співробітники та студенти хімічного факультету вдячні усім відвідувачам за ефективну роботу, допитливість та відмінну дисципліну протягом практикуму!

Наступне (фінальне) практичне заняття в рамках проєкту "Лекторій для юних хіміків" відбудеться вже за кілька тижнів, його темою стане органічна хімія. Слідкуйте за анонсами!

Наш фотозвіт.