Новини науки та факультету

30 листопада Хімічний факультет радо відкрив двері наукового пізнання для всіх бажаючих.
Організація Об’єднаних націй оголосила 2019 рік Міжнародним роком Періодичної таблиці хімічних елементів (IYPT2019) на відзнаку 150 річниці створення цієї таблиці Дмитром Менделєєвим 1869 року.
23 Листопада 2019 року сотні школярів шукали свою галактику у Всесвіті професій у Київському Палаці дітей та юнацтва на Forum ProProfesii. Команда хімічного факультету "Хімія життя" теж взяла активну участь у цій "галактичній" місії.
Форум #ПроПрофесії
Чекаємо всіх бажаючих на профорієнтаційному форумі #ПроПрофесії.
Цієї суботи, 19 жовтня 2019 р, Головний навчальний корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка об’єднав усі факультети та інститути на четвертому Загальноуніверситетському Дні відкритих дверей КНУ-ЕХРО – масштабному освітньому фестивалі. Активними та креативними учасниками цьогоріч, як і завжди, була команда хімічного факультету.
19 жовтня 2019 року, 10:00 - 15:00, Головний навчальний корпус (вул. Володимирська, 60) Програма заходу передбачає презентації освітніх програм і фахові консультації від університетських експертів у рамках роботи виставкових і профорієнтаційних платформ, а також екскурсії до університетських музеїв, пізнавальні конкурси, цікаві тематичні воркшопи й захопливу розважальну програму.
28 Вересня 2019 року у столичному парку Шевченка відбувся захід з популяризації науки – ‎Наукові пікніки в Україні / Science Picnics in Ukraine‎.
Ви ще не знаєте, чим цікавим зайнятися в цю суботу? Обов‘язково завітайте до Парку Шевченка на Наукові пікніки в Україні / Science Picnics in Ukraine - Парк імені Тараса Шевченка - 28 вересня о 12:00
Нарешті Велика хімічна аудиторія факультету дочекалась нової (ювілейної для університету!) зміни хіміків – першокурсників 2019 року!

Сторінки

Цікаво? Розкажи про нас друзям!