Новини науки та факультету

3 Листопада 2018 року у Великій хiмiчнiй аудиторії розпочалось масштабне дійство – День відкритих дверей «Хімічний Хеловін». Такого ще не бачили стіни факультету..
Простір освітніх можливостей – KНУ Expo-2018
29 Вересня 2018 року в Головному навчальному корпусі університету відбувся Загальноуніверситетський день відкритих дверей.
Лекторій для юних хіміків
До уваги абітурієнтів та учнів старших класів! На хімічному факультеті розпочалась реєстрація на новий навчальний рік «Лекторію для юних хіміків».
За результатами засідань Приймальної комісії Університету 07-11 серпня 2018 року підписано накази до зарахування на навчання на хімічний факультет 101 студента ОС БАКАЛАВР і 51 студента ОС МАГІСТР!
Перелік дій та документів для вступу на хімічний факультет
Державне замовлення 2018 за ОС Бакалавр на хімічний факультет - 105 осіб.
На хімічний факультет завітали школярі з Всеукраїнської літньої Стартап-Школи «StartChemist» 2018 року! У другій декаді червня місяця, в Національному еколого-натуралістичному центрі відбувся Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців. У рамках Зльоту пройшла Всеукраїнська літня Стартап-Школа «StartChemist». Метою заходу є поглиблене ознайомлення з прикладною хімією, фізико-хімічними процесами, важливими хімічними виробництвами, фаховими професіями. Головні події відбуваються на базі хімічних лабораторій закладів вищої освіти та академічних установ, технологічних лабораторій підприємств і організацій.
Успішно завершився марафон пізнання «Лекторій для юних хіміків»
22 квітня 2018 року відбувся очний тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії.

Сторінки

Цікаво? Розкажи про нас друзям!