Новини науки та факультету

За результатами засідань Приймальної комісії Університету 07-11 серпня 2018 року підписано накази до зарахування на навчання на хімічний факультет 101 студента ОС БАКАЛАВР і 51 студента ОС МАГІСТР!
Перелік дій та документів для вступу на хімічний факультет
Державне замовлення 2018 за ОС Бакалавр на хімічний факультет - 105 осіб.
На хімічний факультет завітали школярі з Всеукраїнської літньої Стартап-Школи «StartChemist» 2018 року! У другій декаді червня місяця, в Національному еколого-натуралістичному центрі відбувся Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців. У рамках Зльоту пройшла Всеукраїнська літня Стартап-Школа «StartChemist». Метою заходу є поглиблене ознайомлення з прикладною хімією, фізико-хімічними процесами, важливими хімічними виробництвами, фаховими професіями. Головні події відбуваються на базі хімічних лабораторій закладів вищої освіти та академічних установ, технологічних лабораторій підприємств і організацій.
Успішно завершився марафон пізнання «Лекторій для юних хіміків»
22 квітня 2018 року відбувся очний тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії.
22 квітня 2018 р., об 11.00 на хімічному факультеті у Великій хімічній аудиторії проводитиметься Очний тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії. Початок реєстрації о 10.00.
6-го Березня 2018 на хімічному факультеті проходив черговий етап Першого Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка, організованого Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з хіміко-технологічним факультетом Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», хімічним факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка та агробіологічним факультетом Національного університету біорізноманіття і природокористування України, за підтримки Союзу хіміків України.

Сторінки

Цікаво? Розкажи про нас друзям!