Новини науки та факультету

22 квітня 2018 року відбувся очний тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії.
22 квітня 2018 р., об 11.00 на хімічному факультеті у Великій хімічній аудиторії проводитиметься Очний тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії. Початок реєстрації о 10.00.
6-го Березня 2018 на хімічному факультеті проходив черговий етап Першого Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка, організованого Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з хіміко-технологічним факультетом Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», хімічним факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка та агробіологічним факультетом Національного університету біорізноманіття і природокористування України, за підтримки Союзу хіміків України.
Хiмiчний факультет Київського національного університету iменi Тараса Шевченка запрошує учнів старших класів, батьків, вчителів та всіх бажаючих на "День Відкритих Дверей", що відбудеться 17 березня 2018 року о 12:00 у Великій хiмiчнiй аудиторії, вул. Льва Толстого 12, м. Київ.
ХІМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ЗАПРОШУЄ НА ОЛІМПІАДУ З ХІМІЇ АБІТУРІЄНТІВ 2018 РОКУ! В Олімпіаді можуть брати участь учні усіх середніх навчальних закладів України. Олімпіада проходитиме в два тури: заочний та очний.
Хiмiчний факультет Київського національного університету iменi Тараса Шевченка запрошує учнів старших класів, батьків, вчителів та всіх бажаючих на "День Відкритих Дверей", що відбудеться 16 грудня 2017 року о 12:00 у Великій хiмiчнiй аудиторії, вул. Льва Толстого 12, м. Київ.
Лекторій для юних хіміків
До уваги абітурієнтів та учнів старших класів! На хімічному факультеті стартує новий навчальний проект «Лекторій для юних хіміків». Запрошуємо Вас стати слухачем нашого Лекторію, який надає унікальну можливість для всіх бажаючих поглибити свої знання та отримати нові в галузі хімії. Програма Лекторію містить тематичні лекції з основних розділів хімії, а самі лекції будуть проходити в інтерактивній формі.
7 червня 2017 р. з 09.30 до 13.00 в рамках IX міжнародної наукової конференції з хімії «Київ-Тулуза» відбудеться Секціїя «Всесвіт хімії» для школярів. За адресою: Хімічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 64/13), ауд. 518 (V поверх)
Маємо приємну нагоду повідомити про світовий науковий успіх нашого факультету. 8 березня 2017 року в сьомому виданні Предметного рейтингу QS (QS World University Rankings by Subject) Київський національний університет імені Тараса Шевченка представлено у двох з 46 предметних рейтингів серед найкращих університетів світу. В освітній галузі «Хімія» університет посів 451-500 місце.
Цікаво? Розкажи про нас друзям!