Новини науки та факультету

Перелік дій та документів для вступу на хімічний факультет
Державне замовлення 2018 за ОС Бакалавр на хімічний факультет - 105 осіб.
На хімічний факультет завітали школярі з Всеукраїнської літньої Стартап-Школи «StartChemist» 2018 року! У другій декаді червня місяця, в Національному еколого-натуралістичному центрі відбувся Всеукраїнський зліт юних дослідників-природознавців. У рамках Зльоту пройшла Всеукраїнська літня Стартап-Школа «StartChemist». Метою заходу є поглиблене ознайомлення з прикладною хімією, фізико-хімічними процесами, важливими хімічними виробництвами, фаховими професіями. Головні події відбуваються на базі хімічних лабораторій закладів вищої освіти та академічних установ, технологічних лабораторій підприємств і організацій.
Успішно завершився марафон пізнання «Лекторій для юних хіміків»
22 квітня 2018 року відбувся очний тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії.
22 квітня 2018 р., об 11.00 на хімічному факультеті у Великій хімічній аудиторії проводитиметься Очний тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії. Початок реєстрації о 10.00.
6-го Березня 2018 на хімічному факультеті проходив черговий етап Першого Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка, організованого Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з хіміко-технологічним факультетом Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», хімічним факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка та агробіологічним факультетом Національного університету біорізноманіття і природокористування України, за підтримки Союзу хіміків України.
Хiмiчний факультет Київського національного університету iменi Тараса Шевченка запрошує учнів старших класів, батьків, вчителів та всіх бажаючих на "День Відкритих Дверей", що відбудеться 17 березня 2018 року о 12:00 у Великій хiмiчнiй аудиторії, вул. Льва Толстого 12, м. Київ.

Сторінки

Цікаво? Розкажи про нас друзям!