Новини науки та факультету

Думки та враження студентів про навчання на факультеті
Студенти хімічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, ще напередодні старту цьогорічної вступної кампанії, вирішили поділитись з абітурієнтами своїми думками та враженнями про навчання на факультеті.
Дорогі випускники! Цьогоріч ми не маємо можливості насолодитись традиційною святковою атмосферою під час вручення дипломів, але точно впевнені, що випуск 2019-2020 н.р. війде в історію назавжди!
До уваги Абітурієнтів представляємо актуальну інформацію стосовно навчальних програм та діяльності хімічного факультету.
Результати ІІ дистанційного туру Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії для абітурієнтів 2020 року.
Відтепер дізнавайтесь більше про освітнє й наукове життя КНУ в офіційному телеграм-каналі Університету.
За традицією, в останню неділю травня своє професійне свято відзначають усі Хіміки України! А вже за кілька днів потому, 4 червня 2020 року, Хімічний факультет Шевченкового університету зустрічав усіх бажаючих на черговому Дні відкритих онлайн-дверей "Про хімію за філіжанкою кави".
Школярів, батьків та всіх бажаючих детальніше ознайомитись з діяльністю факультету запрошуємо на День відкритих дверей "Про хімію за філіжанкою кави", що відбудеться 4 червня о 12.00 в режимі онлайн.
Згідно рекомендацій Міністерства освіти і науки України для запобігання поширенню короно вірусної хвороби (COVID – 19) ІІ тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії для абітурієнтів 2020 року буде проведений в умовах дистанційної участі (у синхронному режимі) із забезпеченням надійної автентифікації учасників.
З 6 до 18 травня Міністерство освіти і науки України надає можливість змінити місце складання #ЗНО вказане під час реєстрації учасникам, місце проживання та заклад освіти яких знаходяться в різних областях, або ж на відстані понад 150 кілометрів одне від одного.
14 травня з 13-00 по 16-00 та 15 травня з 11-00 по 15-00 • Зустріч з майбутніми хіміками відбудеться 15 травня об 11 у додатку Zoom.

Сторінки

Цікаво? Розкажи про нас друзям!