Новини науки та факультету

Завершився дистанційний тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії 2019 року для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.
Хімічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка - одна із основних локацій проведення IV етапу 56 Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.
16 Лютого 2019 року хімічний факультет гостинно приймав учнівську молодь, батьків та вчителів на черговому Дні відкритих дверей.
16 Січня 2019 рокуна хімічному факультеті відбувся Другий Всеукраїнський турнір юних хіміків імені академіка В.В. Скопенка, у якому взяли участь учні 9 – 11 класів з різних областей України.
3 Листопада 2018 року у Великій хiмiчнiй аудиторії розпочалось масштабне дійство – День відкритих дверей «Хімічний Хеловін». Такого ще не бачили стіни факультету..
Простір освітніх можливостей – KНУ Expo-2018
29 Вересня 2018 року в Головному навчальному корпусі університету відбувся Загальноуніверситетський день відкритих дверей.
Лекторій для юних хіміків
До уваги абітурієнтів та учнів старших класів! На хімічному факультеті розпочалась реєстрація на новий навчальний рік «Лекторію для юних хіміків».
За результатами засідань Приймальної комісії Університету 07-11 серпня 2018 року підписано накази до зарахування на навчання на хімічний факультет 101 студента ОС БАКАЛАВР і 51 студента ОС МАГІСТР!

Сторінки

Цікаво? Розкажи про нас друзям!