Новини науки та факультету

Лекторій для юних хіміків
До уваги абітурієнтів та учнів старших класів! На хімічному факультеті стартує новий навчальний проект «Лекторій для юних хіміків». Запрошуємо Вас стати слухачем нашого Лекторію, який надає унікальну можливість для всіх бажаючих поглибити свої знання та отримати нові в галузі хімії. Програма Лекторію містить тематичні лекції з основних розділів хімії, а самі лекції будуть проходити в інтерактивній формі.
7 червня 2017 р. з 09.30 до 13.00 в рамках IX міжнародної наукової конференції з хімії «Київ-Тулуза» відбудеться Секціїя «Всесвіт хімії» для школярів. За адресою: Хімічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 64/13), ауд. 518 (V поверх)
Маємо приємну нагоду повідомити про світовий науковий успіх нашого факультету. 8 березня 2017 року в сьомому виданні Предметного рейтингу QS (QS World University Rankings by Subject) Київський національний університет імені Тараса Шевченка представлено у двох з 46 предметних рейтингів серед найкращих університетів світу. В освітній галузі «Хімія» університет посів 451-500 місце.
Цікаво? Розкажи про нас друзям!