Новини науки та факультету

Нарешті Велика хімічна аудиторія факультету дочекалась нової (ювілейної для університету!) зміни хіміків – першокурсників 2019 року!
Щиро вітаємо вас із початком дуже важливого і відповідального етапу у житті – зі вступом на хімічний факультет найкращого університету країни – Київський національний університет імені Тараса Шевченка!
Хімічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка щиро вітає вступників на ОС Магістр!
Хімічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка щиро вітає вступників на 1-й курс ОС Бакалавр!
У розпал студентської сесії – 11 червня 2019 року – «науковий десант» викладачів хімічного факультету вирушив до Літньої природничо-наукової школи Природничо-наукового ліцею № 145.
КНУ EXPO 2019
У перший день літа університетську спільноту #КНУ згуртував третій освітній фестиваль "КНУ-EXPO-2019". Представники усіх навчальних підрозділів Університету зібрались у серці Аlma mater, аби допомогти майбутнім вступникам обрати омріяний фах. До цієї благородної справи активно долучився і хімічний факультет. Щиро дякуємо всім учасникам цієї події!
Наукові пікніки в Україні
19 Травня 2019 року у столичному парку Шевченка відбувся захід з популяризації науки – ‎Наукові пікніки в Україні / Science Picnics in Ukraine‎ / Медичні пікніки.
Вітаємо переможців очного туру Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії для абітурієнтів!
20 Квітня 2019 року на хімічному факультеті відбувся очний тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії для абітурієнтів.

Сторінки

Цікаво? Розкажи про нас друзям!