Умови вступу

Особливості проведення вступної кампанії ОС "Бакалавр" 2020

1. Реєстрація електронних кабінетів вступниками з 01 серпня 2020 року за посиланням.
 
2. Подача електронних заяв на хімічний факультет від осіб, які вступають тільки за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з 13 по 22 серпня (до 18:00) 2020 року.
Для розгляду заяви необхідні атестат, додаток до атестату та сертифікати ЗНО з наступних предметів:
 
Спеціальність Конкурсні предмети Бал* Вагові коефіцієнти
Хімія Українська мова та література 101 0,2
Хімія 140 0,5
Математика або Іноземна мова 120 0,2
Додаток до атестата - 0,08
Підготовчі курси - 0,02

* мінімальна кількість балів для допуску до участі в конкурсі

Обирай пріоритет № 1 – Хімічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка!

3. Заяви у паперовій формі 13-16 серпня вступник подає особисто до Приймальної комісії Київського національного університету імені Тараса Шевченка лише у таких випадках:
 
 • для реалізації права на вступ за співбесідою, за результатами вступних іспитів з конкурсних предметів та/або квотою-1 відповідно до Правил прийому.
 • для реалізації права на повторне безоплатне здобуття освіти за бюджетні кошти відповідно до цих Правил;
 • для реалізації права на першочергове зарахування відповідно до цих Правил;
 • за наявності розбіжностей в даних вступника в Єдиній базі (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, стать, громадянство тощо) і в атестаті про повну загальну середню освіту та у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання;
 • у разі подання іноземного документа про освіту;
 • у разі подання заяви іноземцями та особами без громадянства, які постійно проживають в Україні;
 • у разі подання документа про повну загальну середню освіту, виданого до запровадження фотополімерних технологій їх виготовлення;
 • у разі неможливості зареєструвати електронний кабінет або подати заяву в електронній формі з інших причин, що підтверджено довідкою приймальної комісії закладу вищої освіти.
Вступники, зазначені в абзаці третьому цього пункту, можуть подавати заяви в електронній формі з наступним поданням документів, що підтверджують право на вступ за співбесідою, за результатами вступних іспитів з конкурсних предметів у закладі вищої освіти та/або квотою-1, які мають бути подані в строки прийому заяв, відповідно до цих Правил.
 
4. Оприлюднення рейтингового списку вступників 27 серпня до 12:00.
 
5. Рекомендовані до зарахування на навчання за державним замовленням вступники з 27 серпня (після оприлюднення рейтингового списку) по 31 серпня (18:00) зобов’язані виконати вимоги для зарахування на місця державного замовлення, а саме подати особисто до Відбіркової комісії:
 
 • оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього;
 • оригінали сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та/або інших документів, передбачених Правилами прийому (тільки вступники на перший курс);
 • копії наступних документів:
  • документа, що посвідчує особу - 2 копії;
  • реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) - 2 копії;
  • військово-облікового документа для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством) - 1 копія;
  • документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього - 1 копія;
  • сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та/або інших документів, передбачених Правилами прийому;
  • Інформаційна картка до сертифікату ЗНО;
У разі відсутності з об’єктивних причин документа про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень може подаватись довідка державного підприємства "Інфоресурс" про його здобуття, у тому числі без подання додатка до документа про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень.
 
При подачі документів вступник також пред’являє особисто оригінали таких документів:
 
 • документа, що посвідчує особу та громадянство;
 • реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційний код);
 • військового квитка або посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством);
Особи, які подали заяви в електронній формі, крім того, забов’язані підписати власну заяву, роздруковану Приймальною (відбірковою) комісією.
 
До заяви вступник додає:
 
 • оригінали та копії зазначених вище документів;
 • 4 кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
 • згоду вступника на обробку персональних даних;
 • папку-швидкозшивач (для формування особової справи вступника).
Усі копії документів засвідчуються за оригіналами Приймальною (відбірковою) комісією Університету. Копії документа, що посвідчує особу, військового квитка (посвідчення про приписку), свідоцтва про народження не підлягають засвідченню.
 
Копії документів без пред’явлення оригіналів не приймаються.
 
У 2020 році подання оригіналів необхідних документів для зарахування на місця державного та регіонального замовлення може здійснюватися:
- шляхом надсилання їх засобами поштового зв’язку на адресу Університету (Україна, 01601, місто Київ, вул. Володимирська, 64/13) з обов’язковим
 • зазначенням для хімічного факультету;
 • описом вкладень;
 
в терміни з 27 липня (після оприлюднення рейтингового списку) по 31 серпня (18:00). Дату подання документів визначають за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті. У такому випадку договір про навчання між Університетом та вступником (за участі батьків або законних представників – для неповнолітніх вступників) укладається впродовж 10 робочих днів від дати початку навчання.
 
Отримати консультацію можна з 5 серпня по 15 вересня
 
з понеділка до п’ятниці – з 9:00 до 17:00
16, 22, 31 серпня з 9:00 до 18:00
15 серпня, 05 вересня з 9:00 до 14:00
за адресою: вул. Льва Толстого 12, хімічний факультет, 1 поверх, кім. 129
Телефон відбіркової комісії хімічного факультету: (044) 521-35-37 (телефон приймальної комісії діє з 5.08.2020 по 15.08.2020)
Поштова скринька: vstup_chem(at)univ.net.ua.
 
6. Зарахування вступників на навчання за державним замовленням 05 вересня, зарахування вступників на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб, за рахунок цільових державних кредитів та переведення на вакантні місця державного замовлення та на місця за рахунок цільових пільгових державних кредитів осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб до 15 вересня.
 
Детально з правилами прийому можна ознайомитись за посиланням.
 
Прийом документів для вступу на перший курс для здобуття освітнього ступеня бакалавра за всіма спеціальностями на основі повної загальної середньої освіти для абітурієнтів, які мають право на вступ за вступними іспитами, співбесідою, квотою-1, здійснюється через Центр з прийому документів у абітурієнтів, для яких застосовуються спеціальні умови щодо участі у конкурсному відборі до Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: (метро Виставковий центр) проспект Академіка Глушкова 2а, корпус географічного факультету та факультету психології, кімната 119 в терміни 13-16 серпня (до 18:00) 2020 року. Детальніше.
 
Інформаційні матеріали щодо документів осіб, які мають право на спеціальні умови участі у конкурсному відборі при вступі до закладів вищої освіти України для здобуття вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти в 2020 році.

 
Інфографіка: Терміни вступної кампанії 2020 – Бакалавр
 
Інфографіка: Терміни вступної кампанії 2020 – Магістр
 
До уваги всупників на освітній ступінь Бакалавр та Магістр - Актуальна інформація для вступника про факультет, кафедри та миттєвості життя факультету на сторінках газет "Київський університет" та "Голос України".
 
Інформаційний буклет Хімічного факультету.
 
При необхідності, можна скористатися послугами нашого готелю.
 

Відеоматеріали

Бажаєте зазирнути у навчально-наукові лабораторії та аудиторії майбутнього місця навчання? Ласкаво просимо на віртуальну екскурсію хімічним факультетом! (відео)

Хімічний факультет: Історія та сьогодення.  (відео)

Почути про основні аспекти діяльності факультету від представників факультетської спільноти: викладачів, науковців та студентів можна з відео-запису червневого Дня відкритих дверей факультету.

Студенти хімічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка ще напередодні старту цьогорічної вступної кампанії вирішили поділитись з абітурієнтами своїми думками та враженнями про навчання на факультеті.

Пам’ятка абітурієнта. (відео)

Відео-гід "Як дістатись до відбіркової комісії хімічного факультету?" (відео)

Файли для завантаження: 
Цікаво? Розкажи про нас друзям!