День відкритих дверей "Зимовий квест на хімічному факультеті"

Минулої суботи, 9-го грудня, на хімічному факультеті КНУ відбувся День відкритих дверей "Зимовий квест на хімічному факультеті". Під час знайомства з кафедрами органічної, неорганічної, аналітичної, фізичної хімії та хімії високомолекулярних сполук відвідувачі не тільки дізнавалися про напрями наукової роботи та особливості досліджень, але й спостерігали за реальними процесами, реакціями, обладнанням, разом із співробітниками та студентами факультету розв'язували хімічні таємниці та знаходили елементи, "втрачені" за умовами квесту. Дружня команда хімічного факультету завжди рада таким мотивованим та зацікавленим наукою гостям! Чекатимемо на вас знову у наступному календарному році, а поки бажаємо теплих та спокійних зимових свят!

Детальніше про захід.