День відкритих дверей "Хімія відчуттів"

Під час заходу учасники дізнались про етапи вступної кампанії, особливості навчання та наукової роботи студентів, перспективи працевлаштування, програми співпраці з європейськими університетами та можливості закордонних стажувань. Далі − довгоочікувана екскурсія навчальними та дослідницькими лабораторіями факультету, спостереження за роботою приладів, що використовуються у повсякденній роботі хіміків-експериментаторів, знайомство із кафедрами.

Викладачі, співробітники та студенти продемонстрували яскраві досліди, пов'язані із хімією відчуттів: ефективні методи виділення природних сполук із рослинної сировини, спінові переходи, спектрофотометрію, якісне детектування різних речовин у зразках, голограми, високомолекулярні сполуки та гідрогелі, бурхливі реакції за участю неорганічних речовин та багато інших цікавинок.

Команда Хімічного вдячна усім, хто долучився до заходу!

Наш атмосферний фотозвіт у Facebook.