Практичне заняття для слухачів "Лекторію для юних хіміків"

Долучайся до захоплюючого практичного заняття для слухачів "Лекторію для юних хіміків", що відбудеться у ОФЛАЙН-форматі на хімічному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка.

Факультет надає слухачам Лекторію унікальну можливість попрацювати в справжній лабораторії. На занятті дізнаєтесь про базові навички роботи з органічними сполуками та набудете цінного практичного досвіду.

Початок заходу ‒ 27 квітня 2024 року о 11:00. Чекаємо вас на хімічному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка за адресою м. Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 12.

Реєстрація за посиланням є обов'язковою, адже за вказаними при реєстрації контактами буде надісланий протокол заняття для ознайомлення і підготовки. Реєстрація триває до 25 квітня!