День відкритих дверей на Хімічному факультеті - "Хімія відчуттів" у офлайн-форматі!

Цього разу поговоримо про те, які речовини та реакції зумовлюють колір, смак, запах оточуючого світу. Під час екскурсії навчальними та дослідницькими лабораторіями факультету у гостей буде можливість не тільки спостерігати за цікавими експериментами та роботою сучасного обладнання, але й поспілкуватися про особливості вступу, навчання та подальших перспектив працевлаштування. На школярів, їхніх батьків та вчителів чекає спілкування з викладачами, студентами та аспірантами факультету.

Початок заходу ‒ 23 березня 2024 року о 12:00. Чекаємо вас на хімічному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка за адресою м. Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 12.

Кількість учасників обмежена місткістю укриття, тому попередня реєстрація для участі обов'язкова. Форма для реєстрації доступна за посиланням.

Слідкуйте за подією у Facebook.