XXV Міжнародна конференція студентів, аспірантів та молодих вчених "Сучасні проблеми хімії"

Хімічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка запрошує вас взяти участь у XXV Міжнародній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Сучасні проблеми хімії", яка відбудеться 15 - 17 травня 2024 року на хімічному факультеті.

У рамках конференції працюватимуть секції:

• аналітичної хімії
  • неорганічної хімії
  • органічної хімії
  • фізичної хімії
  • хімії високомолекулярних сполук

У програмі конференції – усні доповіді (до 10 хвилин) та постерна сесія. Формат доповідей - аудиторний (off-line). Організаційний внесок за участь відсутній. Реєстрація та подача матеріалів триватиме до 30 квітня 2024 р.

Правила участі та вимоги до оформлення тез доповідей наведено на сайті конференції.