Чудова новина для майбутніх абітурієнтів, учнів старших класів, вчителів та всіх, хто цікавиться хімією! Розпочато реєстрацію на новий 2023 - 2024 навчальний рік "Лекторію для юних хіміків"

Розпочато реєстрацію учасників на новий навчальний рік освітнього проєкту "Лекторій для юних хіміків"

На хімічному факультеті розпочато реєстрацію учасників на новий навчальний рік освітнього проєкту "Лекторій для юних хіміків". Запрошуємо абітурієнтів та учнів старших класів з усіх куточків України стати слухачами нашого Лекторію, який надає унікальну можливість для всіх бажаючих поглибити знання в галузі хімії.
Початок занять та відкриття Лекторію заплановано на 25 жовтня 2023 року о 17.00 у форматі Зум-конференції (посилання буде надіслано зареєстрованим учасникам).

Програма лекторію.

Завантажити інформаційний флаєр.

Реєстраційна форма.

Детальніше про "Лекторій для юних хіміків" можна дізнатися за посиланням.