Лекторій для юних хіміків

16 жовтня 2019, 17:00
Київ, вул. Льва Толстого, 12
До уваги абітурієнтів та учнів старших класів!
На хімічному факультеті розпочата реєстрація учасників на новий навчальний рік
«Лекторію для юних хіміків»

Запрошуємо абітурієнтів та учнів старших класів стати слухачами Лекторію, який надає унікальну можливість для всіх бажаючих поглибити свої знання та отримати нові в галузі хімії. У програмі – тематичні лекції з основних розділів хімії. Заняття проходять в інтерактивній формі й супроводжуються обов'язковим для природничників експериментальним блоком, завдяки чому слухачі з цікавістю і легкістю сприймають, розуміють та засвоюють найскладніші питання.
На вас чекають наші Лектори – провідні викладачі та науковці Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які завжди раді можливості поділитися своїми знаннями та досвідом. Також це чудова нагода знайти нових друзів та однодумців, з якими буде цікаво крокувати науковими стежками та підкорювати нові вершини пізнання.

Участь у Лекторії для юних хіміків це можливість:
  • Підвищити рівень знань з хімії
  • Краще підготуватись до ЗНО з хімії
  • Стати учасником хімічних експериментів
  • Відвідати учбові та наукові лабораторії
  • Ознайомитись з професією хіміка
  • Розширити свій світогляд
Лекторій безкоштовний, і єдине, що необхідно для участі – попередня реєстрація.
Перше заняття відбудеться вже 16 жовтня 2019 року о 17:00!
Не втрачай шансу поринути у дивовижний світ хімічних знань!

Детальніше про Лекторій можна дізнатись за посиланням.
Для тих, кому вже кортить зазирнути за лаштунки хімічної лабораторії, побачити «живі» експерименти та цікаві факти можемо порадити підписатись на освітній
науково-популярний ресурс Лекторію Сhem_up
Для участі у Лекторії заповніть реєстраційну форму.

Чекаємо на нову зміну школярів, допитливих та небайдужих до усього, що відбувається навколо нас!