II тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії для абітурієнтів!

19 червня 2020, 12:00
Київ, вул. Льва Толстого, 12
Завершився дистанційний тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії 2020 року для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти. Хімічний факультет вітає переможців заочного туру, допущених до участі в очному турі.

Згідно рекомендацій Міністерства освіти і науки України для запобігання поширенню короно вірусної хвороби (COVID – 19) ІІ тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії для абітурієнтів 2020 року буде проведений в умовах дистанційної участі (у синхронному режимі) із забезпеченням надійної автентифікації учасників. Детальніше.

Участь в Олімпіаді - крок до вступу на хімічний факультет!