Запис прямої трансляції Дня відкритих онлайн-дверей "Про хімію за філіжанкою кави"

За традицією, в останню неділю травня своє професійне свято відзначають усі Хіміки України! А вже за кілька днів потому, 4 червня 2020 року, Хімічний факультет Шевченкового університету зустрічав усіх бажаючих на черговому Дні відкритих онлайн-дверей "Про хімію за філіжанкою кави".

Впродовж зустрічі з факультетською спільнотою – адміністрацією, викладачами, науковцями та студентами – учасники з перших вуст дізнавались найактуальнішу інформацію про факультет від фахівців своєї справи.

Для тих, хто не зміг приєднатись до нашого заходу, є можливість ознайомитись із записом прямої трансляції на Youtube-каналі факультету.

Якщо у вас залишились запитання – надсилайте їх у Google-формі за посиланням, і ми обов’язково надамо вичерпну відповідь.

Чекаємо на Хімічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка!