"Світ очима хіміків". Фільм про день відкритих дверей на хімічному факультету КНУ імені Тараса Шевченка!

На YouTube-каналі хімічного факультету вийшов фільм про наш День відкритих дверей "Світ очима хіміків", що відбувся цієї весни. Спочатку колектив хімічного факультету хотів змонтувати невеликий промо-ролик, проте матеріалу виявилось так багато і емоції учасників та організаторів були настільки щирі, що ми просто не змогли дозволити собі сховати від вас ці кадри... і створили майже повнометражний фільм про День відритих дверей та хімічному факультеті КНУ.

Хто був присутнім на заході наживо – має шанс знайти на кадрах себе і знову зануритись у магічну атмосферу хімічного факультету, а хто не зміг долучитись – віртуально відвідає факультет та побачить, де, а головне, хто буде вже зовсім скоро давати вам вищу освіту хіміка!

Дякуємо Лекторію для юних хіміків за яскраву шоу-програму; адміністрації, співробітникам, аспірантам та студентам факультету – за їхній час та натхнення при підготовці заходу, команді операторів – за крутий відзнятий матеріал, і всім учасникам заходу – адже без вас все це не мало б жодного сенсу!

Гарного вам перегляду!