День відкритих дверей "Зимовий квест на хімічному факультеті"

Зимовий квест на хімічному факультеті

На порозі зими Хімічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка відкриває свої двері для школярів, їх батьків та усіх, хто хоче долучитися до захопливого світу хімії. У суботу, 9 грудня 2023 року о 12:00, заплановано яскраву подію – День відкритих дверей "Зимовий квест на хімічному факультеті". У програмі Дня відкритих дверей передбачено екскурсію факультетом, демонстраційні досліди, міні-лекцію про особливості навчання на факультеті, а також приємний сюрприз!

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до цього заходу та дізнатися більше про світ хімії. Нехай цей день стане для вас можливістю відкрити нові горизонти у хімії, а дружній колектив хімічного факультету із радістю допоможе вам у цьому.

Реєстрація за посиланням.

Чекаємо на вас!