22 квітня 2018, 10:00
Київ, вул. Льва Толстого, 12

22 квітня 2018 р., об 11.00 на хімічному факультеті у Великій хімічній аудиторії проводитиметься Очний тур Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з хімії. Початок реєстрації о 10.00.
Відповідно до ПОЛОЖЕННЯ про Всеукраїнську олімпіаду Київського національного університету імені Тараса Шевченка для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти Учасникам очного туру Олімпіади нараховуються додаткові бали до сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з хімії при розрахунку конкурсного бала в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
Додаткові бали нараховуються учасникам, які набрали не менше ніж 90 % балів в очному турі.
Результати очного туру з повідомленням про отримання / не отримання додаткових балів до відповідного сертифіката ЗНО по кожній секції окремо оприлюднюються на веб-сайті приймальної комісії не пізніше 15 травня 2018 року.