Запрошуємо на загальноуніверситетський день відкритих вікон!

14 травня 2020, 13:00

Увага! Зустріч з майбутніми хіміками відбудеться 15 травня об 11 у додатку Zoom.

Посилання на конференцію: https://cutt.ly/6ycOr4A

Пароль 023372

Подробиці на сторінці заходу у Фейсбук та в Новинах КНУ. Online трансляція буде на Youtube-каналi.
Google-форма для запитань абітурієнтів.

Програма заходу передбачає презентації освітніх програм і фахові консультації від університетських експертів у рамках роботи виставкових і профорієнтаційних платформ, вичерпні поради щодо Вступної кампанії–2020 для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків чи родичів, а також екскурсії до університетських музеїв, захопливі конкурси, цікаві тематичні воркшопи й ґрунтовно розроблену культурно-розважальну частину.

Університетська локація Головного корпусу згуртує на освітньому фестивалі представників усіх навчальних структурних підрозділів КНУ, співробітників Підготовчого відділення, Приймальної комісії, університетських студентів і їхніх викладачів. І все це – задля того, аби допомогти майбутнім вступникам обрати свій шлях до успішного майбутнього.
Таким чином, на «КНУExpo-2020» школярі 7-11 класів отримають для себе корисну інформацію і весело проведуть час.
У заході можуть брати участь усі охочі, для організації групових екскурсій просимо зв’язатися з організаційним комітетом:
Центр комунікацій КНУ імені Тараса Шевченка, тел. +38 (044) 239-34-60 ( у робочий час)
e-mail: stratcom@univ.kiev.ua.

Відео - Миттєвості першого весняного Загальноуніверситетського Дня Відкритих Дверей – #KNU_Expo2018.