Секціїя «Всесвіт хімії» для школярів в рамках IX міжнародної наукової конференції з хімії «Київ-Тулуза»

07 червня 2017, 09:30
Київ, вул. Льва Толстого, 12

Програма роботи секціїї «Всесвіт хімії»
для школярів в рамках
IX міжнародної наукової конференції з хімії «Київ-Тулуза»
7 червня 2017 р., 09.30–13.00
хімічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка
(вул. Володимирська, 64/13)
аудиторія 518 (V поверх)

1. Хімічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка – вчора, сьогодні, завтра
Воловенко Юліан Михайлович, декан хімічного факультету, професор, д. х. н.
2. Греко-єгипетська алхімія
Ковтуненко Володимир Олексійович, професор кафедри органічної хімії хімічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, д. х. н.
3. Про різноманіття білкових структур та окремі наслідки його порушення
Верьовка Сергій Вікторович, зав. лаб. біохімії ДУ «Інституту отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України», старший науковий співробітник, д. б. н.
4. Фізика плазми та плазмохімія
Веклич Анатолій Миколайович, професор кафедри фізичної електроніки факультету радіофізики, електроніки та комп'ютерних систем КНУ імені Тараса Шевченка, д. фіз.-мат. н.
5. Сучасний стан справ із графеновими матеріалами (за мотивами конференції Graphene-2017)
Бєда Олександр, науковий співробітник кафедри фізичної хімії хімічного факультету КНУ імені Тарса Шевченка, к. х. н.
6. Внутрішній світ людини очима хіміків або візуалізація на клітинному рівні
Кулешова Олена, аспірантка кафедри органічної хімії хімічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка та Університету Поля Сабат'є (м. Тулуза, Франція)
7. Нітроген (ІІ) оксид: Невідоме про Відоме
Буханько Валерій, аспірант кафедри органічної хімії хімічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка та Університету Поля Сабат'є (м. Тулуза, Франція)
8. Наука як конструктор для дорослих
Крикун Сергій, аспірант кафедри органічної хімії хімічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка та Університету м. Анже (Франція)
9. Від маленького українського міста до Парижа завдяки хімії!
Рудюк Сергій, науковий співробітник Французького Центру Наукових Досліджень (CNRS), відділення хімії (м.Париж, Франція), PhD
10. Кава-брейк, 228 ауд. (II поверх), 13.00 – 14.00