День відкритих дверей, 2016 р.

16 грудня 2016, 12:00
Київ, вул. Льва Толстого, 12

Заступник декана з навчальної роботи Вадим Павленко наголосив, що фундаментальна підготовка майбутніх висококваліфікованих хіміків, яка проходить на хімічному факультеті, відповідає світовим вимогам. Навчальні програми загальних курсів і спецкурсів спрямовані на глибоке засвоєння теоретичних знань, а сучасне обладнання дозволяє поглиблювати практичні здобутки.

Представники Ради молодих вчених факультету зруйнували міфи про хімічний факультет, а Студентський парламент розповів про своє життя та дозвілля. Відвідувачі отримали довідкові матеріали про сучасні напрями підготовки, завітали до бібліотеки, навчальних та науково-дослідних лабораторій та стали учасниками наукових експериментів.

Більш детальну інформацію про хімічний факультет читайте на Facebook або VK-сторінці заходу.