Iнтенсив-практикум з хімії для учнів 7-11 класів "Сучасна хімія: методологія теоретичних та практичних досліджень з хімії"

15 січня 2020 року на хімічному факультеті разом з Київським обласним комунальним позашкільним навчальним закладом "Мала академія наук учнівської молоді" та Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації було проведено інтенсив-практикум з хімії для учнів 7-11 класів "Сучасна хімія: методологія теоретичних та практичних досліджень з хімії".

Про актуальні та перспективні напрями наукових досліджень в хімії, спільні міжнародні навчальні програми для студентів доповів заступник декана з навчальної роботи доцент Павленко В.О., з основними завданнями та методами аналітичної хімії докладно озмайомила доцент Тананайко О.Ю., про підходи до вирощування нановіскерів та кристалів-велетнів розповіла доцент Теребіленко К.В.

Дякуємо всім учасникам, організаторам, вчителям за плідну працю! Бажаємо подальших успіхів і до нових зустрічей!

Детальніше у новинах Фейсбук.